4 grudnia 2016 roku
II NIEDZIELA ADWENTU

1. Stowarzyszenie Misyjno-Charytatywne składa serdeczne słowa podziękowań za wsparcie udzielone siostrom pracującym na misji w Ekwadorze. Dzisiaj po Mszach Świętych zbiórka na Radio Maryja i Telewizję Trwam.

2. W tym tygodniu przypadają:
    • we wtorek – wspomnienie św. Mikołaja; pierwszy miesiąca – modlitwa w intencji misjonarzy i dzieł misyjnych;
      Msza wieczorna Odnowy w Duchu Świętym
    • w środę – wspomnienie św. Ambrożego;
      od godz. 17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu w int. Ojczyzny
    • w czwartek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P.
    • w niedzielę (04.12) – drugą miesiąca – tzw. „gospodarczą” – ofiary zbierane przeznaczone są na cele remontowe w naszej parafii

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy wydawnictwa misyjne.

4. Zapraszamy na kiermasz świąteczny, na którym rozprowadzane są opłatki, świece, pocztówki. Dzisiaj także młodzież z naszej parafii zaczyna rozprowadzać „sianko” na wigilijny stół, a fundusze zebrane przeznaczą na wyjazd na ŚDM w Panamie w 2019r.

5. Dzieci, młodzież (szczególnie przygotowującą się do bierzmowania), a także wszystkich parafian zapraszamy na Msze ku czci N.M.P. (tzw. Roraty), które odprawiane są od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

6. Zapraszamy na Nieszpory – niedziela, godz. 17.30.

7. Dzisiaj po Mszach Świętych rozprowadzane będą Talerzyki Miłosierdzia, z których dochód przeznaczony jest na Schronisko Brata Alberta.

8. Przy ołtarzu Matki Bożej, wystawiony jest kosz, do którego można składać produkty żywnościowe dla rodzin w trudniejszej sytuacji materialnej.

9. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne w środę (07.12), na godz. 19.00, do salki parafialnej.

• W środę odbył się pogrzeb zm. Heleny Janasik z ul. Wałbrzyskiej.
    Wieczny odpoczynek ...
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | Bierzmowanie | LSO | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki