27 lipca 2014 roku
XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Serdecznie zapraszamy na Nieszpory na godz. 17.30.

2. Z racji Tygodnia św. Krzysztofa po Mszach Św. zbierane są ofiary na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

3. Po sumie na placu przed plebanią poświęcenie pojazdów.

4. W tym tygodniu wspominamy:
    • we wtorek – św. Martę
    • w czwartek – św. Ignacego z Loyoli
    • w piątek św. Alfonsa Marię Liguoriego
    • I-szy piątek m-ca, okazji do spowiedzi św. od godz. 17.30; o godz. 18.00 Msza Św. Wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa
    • I-sza sobota m-ca, o godz. 17.30 różaniec; o godz. 18.00 Msza Św. Wotywna o Niepokalanym Sercu NMP i zmiana tajemnic różańcowych róż żeńskich.

5. W sobotę wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę. W naszej parafii tradycyjnie tworzymy grupę „Duchowych Pielgrzymów”. Po Mszy Św. o godz. 18.00 będzie można nabyć pamiątkowe znaczki i modlitewniki pielgrzymkowe.

6. Przyszła niedziela – I-sza miesiąca – adoracyjna; po Mszy Św. o godz. 8.00 – zmiana tajemnic różańcowych róży męskiej.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Akcja Katolicka naszej parafii w kruchcie kościoła zbiera podpisy w obronie Prof. Bogdana Chazana.

9. Spotkanie organizacyjne uczestników pielgrzymki do Fatimy w środę po Mszy Św. wieczornej. Sprawa bardzo ważna.

10. W środę odbył się pogrzeb + Marii Wandy Goździewicz z ul. Przemysłowej.
    Wieczny odpoczynek ...
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Kronika parafialna | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | Cmentarz | Kontakt | Linki