17 września 2017 roku
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Składamy serdeczne słowa Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom duchowym i materialnym, którzy wspierają prace remontowe w naszej parafii.

2. W tym tygodniu przypadają:
    • w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki
    • w środę – adoracja Najświętszego Sakramentu w int. Ojczyzny o godz. 17.00;
      Nowenna do Matki Bożej o godz. 18.00
    • w czwartek – święto św. Mateusza Apostoła
    • w sobotę – wspomnienie św. Pio z Petrelciny
    • w niedzielę – ostatnią miesiąca – modlitwa rodzin w czasie wieczornej Mszy Świętej, na zakończenie namaszczenie olejami św. Charbela

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

4. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory na godz. 17.30.

5. Młodzież klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych oraz starszych, pragnących przygotowywać się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie organizacyjne, dzisiaj (17.09) na godz. 19.00 do salki katechetycznej na plebani. Informujemy, że zapisy do przygotowania do bierzmowania trwają tylko do końca września.

6. W środę (20.09), na godzinę 20.00, do kościoła, zapraszamy na spotkanie Wspomnienia z Ekwadoru.

7. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych odbędzie się kwesta na rzecz mieszkańców naszej parafii poszkodowanych w wyniku pożaru w ich mieszkaniu.

8. Parafialny oddział Akcji Katolickiej, podejmując zaproszenie na wielką modlitwę Do Granic Polski, organizowaną 7 października, zaprasza chętnych do wzięcia udziału  w tym wydarzeniu  o zgłoszenie  się do  osób dyżurujących w przedsionku kościoła po każdej Mszy.
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | I-sza Komunia Św. | Bierzmowanie | LSO | Skauci Europy | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki