15 lipca 2018 roku
XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nieszpory o godz. 17.30.

2. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone z racji niedzieli gospodarczej.

3. W tym tygodniu wspominamy:
    • w poniedziałek M.B. z Góry Karmel (szkaplerznej), na Mszy Św. wieczornej - błogosławieństwo szkaplerzy;
    • w piątek - uroczystość bł. Czesława - głównego patrona naszego miasta. Po Mszy Św. wieczornej ucałowanie relikwii.
    • w przyszłą niedzielę po sumie - błogosławieństwo samochodów i innych pojazdów mechanicznych z racji uroczystości św. Krzysztofa

4. Przypominamy, że Parafia zakończyła akcję zbiórki nakrętek. Prosimy przekazywać je innym organizacjom.

5. W czasie wakacji wszystkie nabożeństwa wg stałego porządku. Mimo remontu plebanii Kancelaria Parafialna jest czynna normalnie.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. W środę odbył się pogrzeb ś.p. Marianny Adamcewicz - dawnej mieszkanki ul. Wałbrzyskiej.
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | Skauci Europy | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki