19 kwietnia 2015 roku
III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Serdeczne słowa „Bóg zapłać” składamy wszystkim, którzy wspierają prace remontowe w naszej parafii poprzez dar modlitwy czy materialny.

2. W tym tygodniu przypadają:
    • w niedzielę – rozpoczynamy „Tydzień Biblijny”, od dzisiaj do soboty o godz. 17.30 czytane będą fragmenty Pisma Świętego; dzisiaj po Mszach Świętych zbierane będą ofiary do puszek z racji kończącego się Tygodnia Miłosierdzia
    • w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00
    • w czwartek – uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski
    • w piątek – ostatni miesiąca – modlitwa wypominkowa o godz. 18.00
    • w sobotę – święto św. Marka Ewangelisty
    • w niedzielę (26.04) – ostatnią miesiąca, po Mszach Świętych zbierane będą ofiary na Radio Maryja i Telewizję Trwam; przyszła niedziela tzw. „Dobrego Pasterza” rozpoczyna kwartalne dni modlitw do służby w Kościele; Msza Święta chrzcielna o godz. 13.00; o godz. 17.00 – nabożeństwo rodzin a o godz. 18.00 – Msza Święta w intencji rodzin z naszej parafii

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

4. W sobotę (25.04) w Obornikach Śląskich odbędzie się Jarmark Myśliwski. Szczegóły na afiszach.

5. W sobotę (16.05) odbędzie się pielgrzymka do Częstochwy. Wyjazd o godz. 5.30, powrót ok. 22.00, koszt 35 zł. Zapisy po każdej Mszy w kruchcie kościoła.

6. Parafialna pielgrzymka samolotowa do Rzymu odbędzie się w dniach 16-20.06.2015, organizowana przez biuro podróży Panorama.

7. W sobotę (25.04) w klasztorze księży salezjanów przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa (Plac Grunwaldzki 3) odbędzie się Misyjny Dzień Skupienia. Szczegóły na plakatach.

8. W naszym kościele mamy okazję obejrzeć wystawę pisanek biorących udział w Ogólnopolskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną.

9. W dniach 22.04 – 23.04 (środa, czwartek) odbędzie się parafialna pielgrzymka do Torunia i Lichenia. Wyjazd w środę o godz. 6.00.

• W poniedziałek odbył się pogrzeb zm. Klementyny Magnowskiej z ul. Czekoladowej, w środę zm. Pelagii Szałowskiej z ul. Dożynkowej, w sobotę zm. Józefa Zagrodnika z ul. Piernikowej.
    Wieczny odpoczynek ...
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Kronika parafialna | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | I-sza Komunia Św. | Bierzmowanie | LSO | Cmentarz | Kontakt | Linki