14 grudnia 2014 roku
III NIEDZIELA ADWENTU

1. Obecna niedziela to druga miesiąca - "gospodarcza". Serdeczne słowa "Bóg zapłać" składamy wszystkim, którzy wspierają prace remontowe w naszej parafii przez modlitwę i ofiary.

2. Spowiedź adwentowa w naszej parafii w sobotę (20.12) od godz. 16.00.

3. Przy ołtarzu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy wystawiony jest kosz, do którego można składać żywność dla najbardziej potrzebujących.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5. Są wolne intencje na Mszach Świętych w ciągu tygodnia. Można je zamawiać w kancelarii oraz w zakrystii po Mszy.

6. W kruchcie kościoła, po Mszach Świętych, na "kiermaszu adwentowym", można zaopatrzyć się w świece i opłatki na stół wigilijny oraz kartki świąteczne. Będziemy mogli także nabyć kalendarze rozprowadzane przez Skautów Europy działających przy naszej parafii.

7. Wszystkich parafian, a zwłaszcza dzieci, zapraszamy od poniedziałku do piątku na Msze Święte ku czci N.M.P. tzw. Msze Roratnie, na godz. 18.00.

8. Uroczyste Msze Święte z udzieleniem sakramentu chrztu odprawione zostaną w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (26.12) oraz w niedzielę (28.12) o godz. 13.00.

9. Odwiedziny duszpasterskie (tzw. kolędę) rozpoczniemy od 27.12 według następującego planu:
    • sobota (27.12) - ul. Balladyny
    • niedziela (28.12) - ul. Słowińców
    • poniedziałek (29.12) - ul. Wolinian, Chyżan, Dalemińców, Goplan
    • wtorek (30.12) - ul. Goleszan, Siedliczan, Redarów
    • piątek (02.01) - ul. Waflowa, Łysogórska, Kobierzycka
    • sobota (03.01) - ul. Piernikowa, Marcepanowa, Kościelna
    • niedziela (04.01) - ul. Czekoladowa nry nieparzyste, Wałbrzyska n-ry 31-39, Migdałowa
    Odwiedziny rozpoczynamy - od poniedziałku do piątku od godz. 16.00, w sobotę od godz. 9.00, w niedzielę od godz. 14.00.

10. Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny zaprasza wszystkich diecezjan na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w sobotę (20.12), o godz. 11.00, w auli PWT we Wrocławiu przy ul Katedralnej. Spotkanie ma charakter otwarty.

11. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 10.00, zapraszamy na spotkanie rodziców kandydatów na ministrantów oraz ministrantów.
  • W czwartek odbył się pogrzeb zm. Jana Marczaka z ul. Przemysłowej.
    Wieczny odpoczynek ...
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Kronika parafialna | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | I-sza Komunia Św. | Bierzmowanie | LSO | Cmentarz | Kontakt | Linki