21 sierpnia 2016 roku
XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy na Nieszpory na 17.30.

2. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone z racji niedzieli gospodaczej.

3. W tym tygodniu wspominamy:
    • w poniedziałek – NMP w tytule Królowej
    • w środę – św. Bartłomieja Apostoła
    • w piątek – Uroczystość NMP Częstochowskiej;
      Msze św. w porządku dni powszednich, o godz. 6.30 – uroczyste Godzinki ku czci NMP, o godz. 18.00 wypominki z racji ostatniego piątku miesiąca
    • w sobotę – wspomnienie św. Moniki
    Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Łask Bożych.

4. W czwartek udajemy się na pielgrzymkę do Torunia (Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. JPII). Wyjazd o 5.00. Są jeszcze wolne miejsca.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Przyszła niedziela – ostatnia miesiąca; po Nieszporach – namaszczenie olejkiem nardowym z Betanii.

7. Serdecznie zapraszamy na Dożynki Parafialne 28.08.2016 w Zabrodziu przy Krzyżu. – godz. 15.00.
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki