25 stycznia 2015 roku
III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Obecnej niedzieli przeżywamy tzw. "wieczystą adorację", stąd też adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie każdej Mszy Świętej oraz od godz. 15.00.

2. W tym tygodniu przypadają:
    • w poniedziałek - wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa
    • we wtorek - wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza
    • w środę - wspomnienie św. Tomasza z Akwinu oraz Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00
    • w sobotę - wspomnienie św. Jana Bosko
    • w niedzielę (01.02) - gościć będziemy w naszej wspólnocie przełożoną Sióstr Benedyktynek Sakramentek; w tym dniu będzie okazja, aby wspomóc funkcjonowanie zakonów klauzurowych

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

4. Są wolne intencje na Mszach Świętych w ciągu tygodnia. Można je zamawiać w kancelarii oraz w zakrystii po Mszy.

5. W czwartek zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie tzw. "kolędę". Pragniemy złożyć serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjęcie i ofiary składane na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

6. Dzisiaj gościmy w naszej parafii pana Mariana Skutnika, wrocławskiego pisarza, współautora komiksu ilustrującego przypowieść o Dobrym Samarytaninie. Po Mszy, w przedsionku kościoła, można  spotkać się z autorem, zapoznać się z jego publikacją i dokonać zakupu. Część dochodu ze sprzedaży przeznaczona jest na wsparcie Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie.

7. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory na godz. 17.30.

8. W dniach 15-25.06.2015r. będzie miała miejsce parafialna pielgrzymka do Włoch. Szczegóły na plakatach.
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Kronika parafialna | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | I-sza Komunia Św. | Bierzmowanie | Cmentarz | Kontakt | Linki