22 kwietnia 2018 roku
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiejsza niedziela, tzw. Dobrego Pasterza, rozpoczyna tydzień modlitw o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne. Zachęcamy do modlitwy szczególnie w intencji Daniela, alumna I roku MWSD, pochodzącego z naszej wspólnoty parafialnej. Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców o godz. 13.00. O godz. 17.30 Nieszpory. O godz. 19.00 zapraszamy do kościoła na film pt.: Biblio, Ojczyzno moja, który podsumuje przeżywany przez nas Tydzień Biblijny.

2. Dzisiaj (22.04) o godz. 11.00 w salce parafialnej spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które śpiewają w scholii.

3. W poniedziałek (23.04.) wspominamy uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, w środę (25.04.) święto św. Marka Ewangelisty. W tym dniu będziemy się modlić o urodzaje i ochronę upraw, zwłaszcza przed nawałnicami.

4. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w środę 25 .04. o godz. 16.30 w kościele.

5. W ostatni piątek miesiąca (27.04.) o godz. 18.00 nabożeństwo wypominkowe połączone z Mszą Świętą o godz. 18.00.

6. W ostatnią niedzielę miesiąca (29.04.) o godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna, o 18.00 Msza Święta Wotywna o Duchu Świętym z modlitwą rodzin.

7. Za tydzień w niedzielę (29.04.) odbędzie się kiermasz rękodzieła połączony ze zbiórką na turnus ruchowo-słuchowy dla Matyldy Porucznik.

8. Spotkanie dla LSO i ich rodziców w sobotę (28.04.) o godz. 19.00 w salce parafialnej.

9. W środę odbył się pogrzeb śp. Lucjana Stadnika z ul. Łanowej, w czwartek pogrzeb śp. Stanisława Pindy z Zabrodzia, w sobotę śp. Doroty Kuciel z ul. Zabrodzkiej.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | Intencje mszalne | I-sza Komunia Św. | Bierzmowanie | Skauci Europy | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki