24 marca 2019 roku

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.

2. Dzisiaj przez całą niedzielę 24 marca gościmy ukraiński zespół muzyczny Czeremszyna z Tarnopola. Jest również okazja zakupić płyty z ich wykonaniem. Całkowity dochód przeznaczony jest dla biednych dzieci z Ukrainy, wychowujących się bez rodziców.

3. W poniedziałek - 25 marca - uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Dzień Świętości Życia. Na Mszy Św. wieczornej podejmiemy duchową adopcję dziecka poczętego. Zachęcamy do podjęcia modlitwy za swoje dzieci w Różańcu Rodziców. Więcej szczegółów o Różańcu Rodziców i o tym, jak się przyłączyć, można przeczytać w gablocie w kruchcie kościoła.

4. W każdy piątek Wielkiego Postu – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 17.00; dla wszystkich parafian po Mszy Świętej wieczornej.

5. Zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszego osiedla 5 kwietnia (piątek) po Mszy Św. wieczornej.

6. Od dzisiaj parafialny oddział Caritas wraz z oddziałem Akcji Katolickiej rozpoczynają Kiermasz świąteczny. Zachęcamy do zakupu świec i baranków Caritas, kartek świątecznych oraz palm. Również w tym dniu rozpoczynamy zbiórkę żywności dla najuboższych rodzin z naszej parafii.

7. W przyszłą niedzielę - ostatnią miesiąca - o godz. 18.00 Msza Św. Wotywna o Duchu Św.

8. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w niedzielę (31.03.) po Mszy Św. z godz. 10.00 w salce, a dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców o 19.30.

9. Szkoła Podstawowa nr 42 i Duszpasterstwo Parafii organizują konkurs na Palmę Wielkanocną. Szczegóły na plakacie.

10. Rekolekcje wielkopostne odbędą się 11-13 kwietnia br. Spowiedź Święta 13 kwietnia od godz. 16.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Rycerzyk Niepokalanej, Nowe Życie, Miłujcie się.

12. W sobotę odbyły się pogrzeby śp. Stefani CHAJDUKIEWICZ z ul. Cukrowej i śp. Barbary DZIEWIÓR-RÓŻAŃSKIEJ z ul. Wałbrzyskiej.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...