22 maja 2016 roku
VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej, w sobotę i niedzielę o godz. 17.30 (w tę niedzielę wyjątkowo o godz. 17.00).

2. W tym tygodniu przypadają:
    • we wtorek – wspomnienie N.M.P. Wspomożycielki Wiernych
    • w środę – o godz. 17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny
    • w czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Msze Święte o godz. 8.00, 10.00 – główna Msza z procesją eucharystyczną, po niej Msza Święta i o godz. 18.00;
      w tym dniu nabożeństwo majowe w czasie procesji
    • w piątek – ostatni miesiąca – modlitwa wypominkowa o godz. 18.00
    • w niedzielę (29.05) – ostatnią miesiąca – zbiórka na Radio Maryja i Telewizję Trwam;
      o godz. 17.30 – modlitwa rodzin połączona z nabożeństwem majowym.

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w środę (25.05) o godz. 19.00 w salce na plebani.

5. W najbliższy poniedziałek i środę odbędą się próby dla dziewczynek, które chcą sypać kwiatki podczas procesji Bożego Ciała. Zbiorka w poniedziałek i środę o godz. 17:15 na placu kościelnym.

6. W kruchcie kościoła można złożyć podpis pod projektem ustawy zakazującej aborcji. Tam też można zapoznać się z tekstem proponowanej ustawy.

7. W niedzielę (29.05) odbędzie się kolejny Marsz dla Życia i Rodziny. Początek o godz. 11.00 w kościele Świętego Krzyża na Ostrowie Tumskim.

8. Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci, które uczęszczają do szkół muzycznych na spotkanie w przyszłą niedzielę, po mszy świętej o godzinie 11:30. Chcemy przedstawić i krótko omówić pomysł powstania zespołu muzycznego składającego się z instrumentów klasycznych, który okolicznościowo uświetniałby uroczystości w naszej parafii.

• W piątek odbył się pogrzeb zm. Mirosława Głuszcza z Zabrodzia.

Wieczny odpoczynek ...
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | I-sza Komunia Św. | Bierzmowanie | LSO | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki