20 kwietnia 2014 roku
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie wzięli udział w przygotowaniach do Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy za prowadzenie kiermaszu świątecznego, przygotowywanie dekoracji, wsparcie rodzin potrzebujących z naszej parafii.

2. Wyrazy uznania kierujemy w stronę naszej LSO, scholii, strażaków. Wszystkim za wszystko serdeczne słowa "Bóg zapłać".

3. Serdecznie pragniemy podziękować za ofiary składane na cele remontowe w naszej parafii z racji niedzieli gospodarczej.

4. Od wtorku Msze Święte według stałego porządku - o godz. 7.00 i 18.00.

5. W poniedziałek - drugi dzień Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego; Msze Święte według porządku niedzielnego; dzisiaj i jutro nie będzie Nieszporów; taca z drugiego dnia świąt przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

6. W piątek - ostatni miesiąca - nabożeństwo wypominkowe za zmarłych o godz. 18.00.

7. W przyszłą niedzielę - ostatnią miesiąca - Msza Święta chrzcielna o godz. 13.00; prosimy o zgłaszanie dzieci w kancelarii parafialnej.

8. Trwamy w Nowennie przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia i kanonizacją Jana XXIII i Jana Pawła II. Modlitwa nowenny - codziennie po wieczornej Mszy Świętej.

9. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu w piątek od godz. 16.00 do 17.30 i w sobotę od godz. 8.00 do 9.00.

10. Naszą parafię, na uroczystościach na Watykanie, będzie reprezentować delegacja pod przewodnictwem ks. Profesora Franciszka.

11. W dniach 21.04-26.04, we Wrocławiu, odbędą się "Dni Papieskie" - program w gablocie.

12. W przyszłą niedzielę, w dniu uroczystości kanonizacji papieży Jana XXIII i Jana Pawła II, o godz. 15.00 odbędzie się nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, w czasie którego zostanie poświęcona chorągiew dedykowana św. Janowi Pawłowi II, ufundowana przez naszą Parafiankę - serdeczne "Bóg zapłać". Przy dobrej pogodzie spotykamy się przy kapliczce w parku; w razie deszczu w kościele.

13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

14. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej informujemy, iż kolejna próba liturgiczna odbędzie się w piątek o godz. 16.00.

15. Wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom życzymy błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - "Alleluja i do przodu!!!"

16. W Wielki Czwartek odbył się pogrzeb zm. Wandy Boczoń z ul. Połabian.
    Wieczny odpoczynek...
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Kronika parafialna | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | I-sza Komunia Św. | Cmentarz | Kontakt | Linki