23 września 2018 roku

1. Dzisiaj Msza Św. o godz. 16.30 - z przeznaczeniem dla rodziców z małymi dziećmi.

2. Nieszpory o godz. 17.30.

3. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
    • w czwartek - św. Wincentego a Paulo
    • w piątek - św. Wacława
    • w sobotę - święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

4. Na prośbę czcicieli Miłosierdzia Bożego w naszej parafii w każdy czwartek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji naszej parafii: kapłanów, dzieci, młodzieży, rodzin, osób samotnych i chorych, a także o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i Ojczyzny.

5. W przyszłą niedzielę - ostatnią miesiąca - godz. 13.00 Msza Św. chrzcielna, o godz. 18.00 Msza Św. Wotywna o Duchu Św.

6. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w niedzielę (30.09.) po Mszy Św. z godz. 10.00, a dla kandydatów do bierzmowania po Mszy Świętej wieczornej.

7. Zapraszamy chętnych do uczestnictwa w Europejskim Spotkaniu Młodych Taize, które w tym roku będzie miało miejsce w stolicy Hiszpanii - Madrycie w dniach od 28 grudnia do 1 stycznia. Zapisy i informacje w zakrystii.

8. W poniedziałek odbył się pogrzeb śp. Zdzisława Benca z ul. Waflowej, w czwartek pogrzeb śp. Mieczysława Szczepaniaka z ul. Cukrowej.
    Wieczny odpoczynek ...

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.