21 maja 2017 roku
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Składamy serdeczne słowa Bóg zapłać wszystkim, którzy w duchowy i materialny sposób wspierają prace remontowe w naszej parafii.

2. W tym tygodniu przypadają:
    • w środę – wspomnienie N.M.P. Wspomożycielki Wiernych;
      adoracja Najświętszego Sakramentu w int. Ojczyzny o godz. 17.00;
      Nowenna do Matki Bożej w czasie nabożeństwa majowego
    • w piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza;
      jest to ostatni piątek miesiąca – o godz. 18.00 modlitwa wypominkowa;
      w tym dniu rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego (w czasie nabożeństwa majowego)
    • w niedzielę (28.05) – ostatnią miesiąca – Msza Święta chrzcielna o godz. 13.00;
      Msza Święta wieczorna wotywna o Duchu Świętym, po Mszy – modlitwa rodzin, okazja do adoracji relikwii Małej Arabki, na zakończenie modlitwy namaszczenie olejami św. Charbela

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej, w sobotę i niedzielę o godz. 17.30. W Zabrodziu nabożeństwo majowe o godz. 17.00.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5. Dzieci klas trzecich, które w tym roku przeżywają Rocznicę I Komunii zapraszamy na próbę liturgiczną w poniedziałek (22.05) na godz. 16.30 do kościoła.

6. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na próbę liturgiczną w poniedziałek (22.05) na godz. 18.45, do kościoła.

7. W sobotę (27.05) o godz. 11.00 odprawiona zostanie Msza Święta dziękczynna za dar kapłaństwa księży z rocznika 1994, której będzie przewodniczył J.E. Ks. Biskup Stefan Regmunt.

8. W tym roku procesja Bożego Ciała przejdzie trasą północną (ul. Wałbrzyska i Buraczana). Prosimy o przygotowanie ołtarzy.

9. W kruchcie kościoła można składać zepsute lub nieużywane różańce, które wykorzystane będą w pracy duszpasterskiej z osadzonymi w zakładach karnych.

• W piątek odbył się pogrzeb zm. Zygmunta Różańskiego z ul. Wałbrzyskiej.
    Wieczny odpoczynek ...
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | Bierzmowanie | LSO | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki