19 czerwca 2016 roku
XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy na nabożeństwa „czerwcowe”. Od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej, w sobotę i niedzielę o godz. 17.30.

2. Serdeczne słowa „Bóg zapłać” składamy wszystkim, którzy wspierają prace remontowe w naszej parafii w duchowy i materialny sposób.

3. W tym tygodniu przypadają:
    • we wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
    • w środę – adoracja Najświętszego Sakramentu w int. Ojczyzny o godz. 17.00
    • w piątek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzcicicela – Patrona Archidiecezji Wrocławskiej;
      jest to ostatni piątek miesiąca – modlitwa wypominkowa o godz. 18.00
    • w niedzielę (26.06) – ostatnią miesiąca – o godz. 17.30 – modlitwa rodzin połączona z nabożeństwem czerwcowym;
      po Mszy wieczornej namaszczenie olejami św. Charbela;
      po Mszach Świętych zbiórka ofiar na rzecz Radia Maryja i Telewizji Trwam

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5. Wraz z rodzicami dzieci naszej szkoły podstawowej zachęcamy do zapisywania dzieci z naszej parafii do placówki oświatowej przy ulicy Wałbrzyskiej. Szczegóły akcji informacyjnej zamieszczono na plakatach wykonanych przez dzieci.

6. Uroczystości ku czci św. Jana Chrzciciela, Patrona naszej diecezji, odbędą się w dniach 24.06-25.06, na Ostrowie Tumskim. Serdecznie zapraszamy.

7. Zachęcamy do przyjmowania pielgrzymów w czasie ŚDM. Szczegółowy program obchodów centralnych uroczystości w Krakowie Kuria Metropolitalna zamieściła w Internecie.

8. Wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców zapraszamy na Mszę Świętą na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00.

• W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: w sobotę zm. Ireny Czyżnikiewicz z ul. Łysogórskiej oraz zm. Marek Drozd z ul. Ogórkowej.
    Wieczny odpoczynek ...
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | I-sza Komunia Św. | Bierzmowanie | LSO | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki