26 marca 2017 roku
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Zapraszamy dzisiaj o godz. 17.00 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Taca zbierana w czasie nabożeństwa przeznaczona jest na przygotowanie świątecznej dekoracji.
    Zapraszamy także dzisiaj na Mszę wieczorną, wotywną o Duchu Świętym i połączoną z nią modlitwę rodzin. Msza będzie sprawowana w intencjach przyniesionych przez uczestników Eucharystii. W czasie modlitwy rodzin wystawione będą relikwie Małej Arabki, a na zakończenie udzielone będzie namaszczenie olejami św. Charbela.

2. W tym tygodniu przypadają:
    • w środę – adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny od godz. 17.00
    • w piątek – Droga Krzyżowa – o godz. 17.00 – dla dzieci;
      po Mszy Świętej wieczornej – dla wszystkich wiernych;
      o godz. 18.00 – modlitwa wypominkowa
    • w sobotę – pierwsza miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych róż żeńskich w czasie wieczornej Mszy Świętej
    • w niedzielę (02.04) – pierwsza miesiąca – tzw. adoracyjna. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie każdej Mszy Świętej, a także od godz. 15.00. Zmiana tajemnic różańcowych róży męskiej po Mszy Świętej o godz. 8.00.

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

4. Zapraszamy na katechezy prowadzone przez Wspólnotę Neokatechumenatu w każdy wtorek i piątek po Mszy Świętej wieczornej.

5. Zachęcamy do skorzystania z kiermaszu świątecznego znajdującego się w kruchcie kościoła.

6. W dniu 22.04 rozpoczynamy sezon pielgrzymkowy wyjazdem do Góry, Rydzyny i Czerniny. Zapisy w Klubie Seniora.
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | Bierzmowanie | LSO | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki