20 lipca 2014 roku
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość ku czci bł. Czesława - głównego Patrona Miasta Wrocławia.

2. Serdeczne słowa "Bóg zapłać" pragniemy skierować do wszystkich, którzy materialnie i duchowo wspierają prace remontowe w naszej parafii.

3. W tym tygodniu przypadają:
    • we wtorek - wspomnienie św. Marii Magdaleny
    • w środę - święto św. Brygidy, Patronki Europy; Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00
    • w czwartek - wspomnienie św. Kingi
    • w piątek - święto św. Jakuba Ap. i wspomnienie św. Krzysztofa; jest to ostatni piątek miesiąca - modlitwa wypominkowa o godz. 18.00
    • w sobotę - św. Joachima i Anny

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5. Kolejna Msza Święta chrzcielna - w niedzielę, 27.07.

6. Zapraszamy na Nieszpory - dzisiaj o godz. 17.30.

7. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po sumie poświęcenie pojazdów na placu przed plebanią.

8. Z okazji święta Patrona kierowców, w przyszłą niedzielę, po Mszach Świętych, będą zbierane ofiary na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

9. Kancelaria parafialna czynna jest o stałych porach.

10. W sobotę odbył się pogrzeb zm. Lecha Marcinkowskiego z ul. Przemysłowej.
    Wieczny odpoczynek ...
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Kronika parafialna | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | Cmentarz | Kontakt | Linki