26 lutego 2017 roku
VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś nie będzie Nieszporów.

2. Na godz. 18.00 zapraszamy na modlitwę rodzin i Mszę Św. wotywną o Duchu Św. W czasie modlitwy będzie można adorować relikwie Małej Arabki. Na zakończenie namaszczenie olejem św. Szarbela.

3. Siostry Benedyktynki składają serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone 19.02.2017.

4. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Popielec jest dniem postu ścisłego – powstrzymanie się od pokarmów mięsnych i napojów alkoholowych, ograniczenie posiłków do trzech w ciągu dnia. Od tego postu nie ma dyspensy!
    Msze Święte z posypaniem głów popiołem – godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Nie będzie tego dnia Adoracji Najświętszego Sakramentu.

5. W Wielkim Poście nabożeństwa pasyjne:
    • Droga Krzyżowa – w piątki: o godz. 17.00 – dla dzieci, dla wszystkich parafian – po Mszy św. wieczornej
    • Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 17.00.

6. Czwartek – I-szy miesiąca – modlimy się o nowe powołania do służby w Kościele. Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30.

7. Piątek –I-szy miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30.

8. Sobota – I-sza miesiąca. O godz. 18.00 zmiana tajemnic różańcowych róż żeńskich.

9. Niedziela – I-sza miesiąca – adoracyjna. Po Mszy św. z godz. 8.00 – zmiana tajemnic różańcowych róży męskiej. Po Mszach św. – zbiórka na Radio Maryja.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

11. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby:
    • w czwartek zm. Leszka Klimczaka z ul. Supińskiego
    • w piątek śp. Wacława Wiesławskiego z ul. Goleszan
    • w sobotę śp. Petroneli Kucharskiej z ul. Słonecznej
    Wieczny odpoczynek...
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | Bierzmowanie | LSO | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki