III Niedziela Adwentu
15 grudnia 2019 roku

1. Nieszpory o godz. 17.30.

2. Zapraszamy na Msze Święte ku czci Matki Bożej tzw. Roraty, odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

3. Akcja Katolicka i Parafialny Zespół Caritas zapraszają na kiermasz świąteczny, na którym będzie można zaopatrzyć się w opłatki, kartki świąteczne i kalendarze.

4. Spowiedź Święta przed świętami Bożego Narodzenia w naszej parafii będzie miała miejsce w sobotę (21 grudnia) od godz. 16.00.

5. W zakrystii można zgłaszać osoby, których co miesiąc nie odwiedzamy z sakramentami, a które chciałyby skorzystać z posługi sakramentalnej przed Bożym Narodzeniem.

6. Trwa zbiórka żywności, która zostanie przekazana rodzinom w trudniejszej sytuacji materialnej w naszej parafii. Produkty żywnościowe można składać przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

7. Msza Święta chrzcielna 26 grudnia o godz. 13.00.

8. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek dla Ani Hołodniak, katechetki z przedszkola, która choruje na boreliozę.

9. W dalszym ciągu poszukujemy rodzin, które przyjmą Młodych Pielgrzymów do swoich domów. Brakuje 5 000 miejsc. W kruchcie kościoła są wolontariusze, którzy odpowiedzą na każde pytanie.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:
    Gość Niedzielny, Niedziela, Nowe Życie, Miłujcie się, Mały Rycerzyk Niepokalanej.

11. W czwartek odbył się pogrzeb śp. Adama Dąbrowskiego z ul. Dożynkowej.
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | Intencje mszalne | Skauci Europy | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki