NIEDZIELA PALMOWA
21 kwietnia 2019 roku

1. Serdeczne słowa Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Świętego Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i Poniedziałek Wielkanocny według porządku niedzielnego o godz.: 8.00, 10.00, 11.30, 16.30, 18.00.

2. Przez cały tydzień trwamy w Nowennie do Miłosierdzia Bożego. Modlitwa nowennowa po Mszy Świętej wieczornej.

3. W przyszłą niedzielę - Miłosierdzia Bożego - na Mszy Świętej z godz. 10.00; rozstrzygnięcie konkursu na palmę wielkanocną o godz. 13.00 Msza Św. chrzcielna, o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz. 18.00 Msza Św. Wotywna o Duchu Św. z modlitwą uwielbienia.

4. Serdeczne słowa Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy złożyli dary, wspomagając w ten sposób rodziny w trudniejszej sytuacji materialnej w naszej parafii.

5. Wspólnota parafialna Odnowy w Duchu Św. zaprasza na cykl katechez, których tematem będzie Dekalog. Prowadzić je będzie o. Krzysztof Sikora Misjonarz Miłosierdzia. Pierwsza katecheza we wtorek 30 kwietnia, o godz. 18.00.

6. Zapraszamy na Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym do Częstochowy w dniu 18 maja br. Zapisy i informacje po każdej Mszy Św. w przyszłą niedzielę w kruchcie kościoła.

7. Parafia organizuje kolonię dla dzieci i młodzieży zaangażowanych w życie parafii w terminie 23-30 czerwca br. do Gdyni. Koszt 650zł/os. Zgłoszenia do 30 kwietnia z zaliczką 100zł, informacje u ks. Piotra.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Rycerzyk Niepokalanej, Nowe Życie, Miłujcie się.