VII NIEDZIELA ZWYKŁA
23 lutego 2020 roku

1. Dzisiaj - ostatnia miesiąca - o godz. 18.00 Msza Św. Wotywna o Duchu Świętym.

2. Nieszpory o godz. 17.30.

3. W środę 26 lutego – rozpoczęcie okresu Wielkiego Postu, tzw. Popielec. Msze Święte – godz. 7.00, 16.30, 18.00. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post ścisły tj. trzy posiłki bezmięsne w ciągu dnia, w tym jeden do syta.

4. W piątki Wielkiego Postu – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 17.00 - dzieci przychodzą z krzyżykami ręcznie wykonanymi, będą otrzymywać pamiątkowe obrazki. Dla wszystkich parafian po Mszy Świętej wieczornej.

5. W każdą niedzielę Wielkiego Postu – nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.00 z kazaniem pasyjnym.

6. Przyszła niedziela – adoracyjna. Po Mszach Świętych zbiórka na Radio Maryja i Telewizję Trwam. O godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego oraz adoracja do godz. 16.30. O 18.00 Msza Święta wspólnoty Duch i Ogień.

7. Zapraszamy na kurs dla małżeństw pod hasłem ZATRZYMAJ SIĘ W BIEGU organizowany w naszej parafii.Pierwsze spotkanie już w najbliższy piątek 28 lutego br. o godz. 19.00. Zapisy i informacje na stronie internetowej parafii (poniżej).

8. Parafia organizuje kolonię dla dzieci i młodzieży zaangażowanych w życie parafii w terminie od 30 lipca do 7 sierpnia br. do Włoch. Koszt 1590zł/os. W zakrystii do wzięcia karta uczestnika wycieczki, wypełnioną przynosimy do zakrystii z zaliczką do końca lutego.

9. Instytut Nauk Biblijnych Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu i Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej zapraszają na Charyzmatykon - cykl 5 wykładów. Spotkanie drugie rozpocznie się wykładem pt. Chrzest w Duchu Świętym.
    Zwięczenie Ewangelizacji 28 lutego o godz. 18.00 (potrwa do 20.30) w auli PWT przy ul. Katedralnej 1.

10. Od 28 lutego w kinach można oglądać piękny film o kulcie Najświętszego Serca Pana Jezusa. Film Najświętsze Serce rozpoczyna się historią objawień, jakich doświadczyła św. Małgorzata Maria Alacoque i dwunastoma obietnicami złożonymi przez Pana Jezusa tym, którzy będą czcić Jego Serce.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:
    Gość Niedzielny, Niedziela, Nowe Życie, Miłujcie się, dla dzieci: Mały Rycerzyk Niepokalanej, Ziarenko (w zakrystii).

Kurs dla małżeństw ZATRZYMAJ SIĘ W BIEGU na Klecinie.

ZAPISY i INFORMACJE:
  Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | Intencje mszalne | Skauci Europy | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki