20 maja 2018 roku
ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego, także uroczystość I Komunii Świętej klas trzecich o godz. 10.00; wyjątkowo o godz. 17.00 nabożeństwo majowe.

2. Biały Tydzień – zapraszamy dzieci komunijne oraz rodziców codziennie do soboty włącznie: na Mszę św. o godz. 18:00 i na nabożeństwo majowe.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, szczególnie dzieci. Od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej, w sobotę, niedzielę i święta o godz. 17.30.
    W Zabrodziu majówki pod krzyżem codziennie o godz. 17.00.

4. Spotkanie: dla kandydatów na ministrantów w środę 23.05. o godz. 16.30 w kościele, dla kandydatów do bierzmowania o godz. 20.15 w salce katechetycznej.

5. W ostatni piątek miesiąca (25.05.) o godz. 18.00 nabożeństwo wypominkowe połączone z Mszą Świętą o godz. 18.00.

6. W ostatnią niedzielę miesiąca (27.05.) o godz. 13.00 Msza Święta chrzcielna, o godz. 18.00 Msza Święta Wotywna o Duchu Świętym z modlitwą rodzin.

7. Zapraszamy w przyszłą niedzielę (27.05.) do parafii pw. Trójcy Świętej przy ul. Krzyckiej na odpust parafialny. Msza Św. odpustowa o godz. 12.00.

8. Zapraszamy na koncert uwielbienia wNieboGłosy, organizowany przez Archidiecezję Wrocławską i pod patronatem Ks. Abpa Józefa Kupnego 31 maja 2018 r. o godz.19.00 na pl. Wolności. Szczegółowe informacje na banerze i na plakatach w gablocie.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Aktualności | Parafia | Msze Św. i nabożeństwa | Grupy | Historia | Patronka parafii | Z życia parafii | Kościół | Fotogaleria | Intencje mszalne | I-sza Komunia Św. | Bierzmowanie | Skauci Europy | Pielgrzymki | Cmentarz | Kontakt | Linki